کد خبر : ۵۲۷۲۶۶
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۱
اسامی نامزدهای بخش سینمای ایران سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برای کسب برگ زرین این رویداد اعلام شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایران اکونومیست، نامزدهای بخش سینمای ایران سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به شرح زیر معرفی شدند:

بهترین موسیقی

- پیمان فخرایی برای فیلم "پر ویز"
- بهنام عمران برای فیلم " از اینجا باز شود"
- پیام آزادی برای فیلم " کرم ابریشم"
- امید روشن بین برای فیلم " نوشابه مشکی"
- مازیار شهسواری برای فیلم "نحسی"

بهترین گریم

- بابک کشن فلاح و ماجد آل کثیر برای فیلم " اسماء"
- نیلوفر صادقی برای فیلم " لیدی"
- امید گلزاده برای فیلم " تکه‌ای از تو"
- شهرام ولیپور برای فیلم "سریشوک"
- زهرا بابایی برای فیلم " نوشابه مشکی"
- ایوب شیخ احمدی برای فیلم " ۳:۳۳"
بهترین طراحی صحنه و لباس
- میلاد دل‌آسا برای فیلم " رعنا"
- فائزه محمدی، پویان باغنده و ملینا باغنده برای فیلم " از اینجا باز شود"
- سیدکاظم حسینی برای فیلم " اندروا"
- ریحانه اسماعیلیان و مینا سلیمی برای فیلم " شیهه"
- الهام برزین و میلاد دل‌آسا برای فیلم " مریضخانه مرکزی"
- علی بهری و مرجان خرمی برای فیلم " نوشابه مشکی"

بهترین طراحی جلوه‌های ویژه
- محمد برادران برای فیلم " جناکات"
- حسن نجفی راد برای فیلم " نوشابه مشکی"
- حمید رسولیان و حسین راستگو (میدانی)، مهدی شیخ طادی (رایانه‌ای) برای فیلم " اسماء"
- اردشیر عزیزی برای فیلم " رنگارنگ"
- ایوب شیخ احمدی (میدانی) و محمد احمدی (رایانه‌ای) برای فیلم " ۳:۳۳"

بهترین بازیگری
- علیرضا یک تن برای فیلم " یک تن"
- پرستو قربانی برای فیلم " با همراهی سارا"
- مهسان خداکرمی برای فیلم " اسماء"
- مانا پاک سرشت برای فیلم " وقفه"
- نازنین احمدی برای فیلم‌های " پذیرایی سیمین" و " تکه‌ای از تو"

بهترین فیلمبرداری
-محمدرضا جهان‌پناه برای فیلم " دریچه"
- پویان آقابابایی برای فیلم " اندروا"
- آرمان فیاض برای فیلم " پسر خورشیدی"
- ادیب سبحانی برای فیلم " شیهه"
- آرمان فیاض برای فیلم " تکه‌ای از تو"

بهترین تدوین
- علی گورانی برای فیلم " نوشابه مشکی"
- محمد نجاریان برای فیلم " مریضخانه مرکزی"
- فرناز روشنایی برای فیلم " کرم ابریشم"
- پیام علیمرادی برای فیلم " پر ویز"
- عماد خدابخش برای فیلم " شیهه"

بهترین صدا
- مسعود شاهوردی و مهرشاد ملکوتی برای فیلم " نوشابه مشکی"
- پژمان راژ و آزاد صادقی برای فیلم " ۳:۳۳"
- پیمان بالایی و جیان مارکو لاوری برای فیلم " جناکات"
- امین جعفری، مرتضی و میثم فتحی برای فیلم " اسماء"
- امین جعفری و عبدالرضا حیدری برای فیلم " از اینجا باز شود"
- عبدالرضا حیدری و رامین ابوالصدق برای فیلم " پر ویز"

تحقیق و پژوهش در فیلم مستند

- احمد صراف یزد برای فیلم " شازده حمام"
- علی شهاب الدین برای فیلم " گالش منزل"
- علیرضا صبوری برای فیلم " مای سا"
- سولماز علیزاده برای فیلم "سوری"
- کاوه حدادی برای فیلم " همه چیز از بالا قشنگ¬ تر است"

بهترین فیلم نامه اقتباسی

- محمدرضا مرادی و گلسا غفاری برای فیلم داستانی" رنگارنگ"
- صمد قربان زاده و اتابک بخشور برای فیلم داستانی " سریشوک"
- عطا مجابی برای فیلم داستانی " جناکات"
- کاوه سیستانی برای فیلم پویانمایی " تیرمشقی"
- مرتضی فرهادنیا برای فیلم تجربی " صبحانه"

بهترین فیلم نامه

- ایمان فراهانی برای فیلم " با همراهی سارا"
- محمد ثریا و مرتضی شهبازی برای فیلم " برنو"
- امیر هنرمند و محمدرضا هنرمند برای فیلم " کرم ابریشم"
- نفیسه زارع و عاطفه صالحی برای فیلم " شیهه"
- محمدمهدی باقری برای فیلم "نجان"
- علی بنائیان برای فیلم " پذیرایی سیمین"
بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی
- امیر مهران برای فیلم " آسمان دوست داشتنی"
- فرنوش عابدی برای فیلم " سمپاش"
- پرستو کاردگر برای فیلم " کُلنل"
- الیکا مهران پور برای فیلم " بزرگترین ماجرای گُلی"

بهترین کارگردانی فیلم مستند

- علی شهاب الدین برای فیلم " گالش منزل"
- سولماز علیزاده برای فیلم "سوری"
- مجتبی حیدری برای فیلم " من زنده برگشتم"
- شروین وحدت و پیام عزیزی برای فیلم " لوورخانه"
- سجاد ایمانی برای فیلم " پاییزان"

بهترین کارگردانی فیلم تجربی

- مرتضی فرهادنیا برای فیلم " صبحانه"
- احسان میرزایی برای فیلم " اتاق آقای ون"
- حسن وحدانی برای فیلم " لابیرنت"
بهترین کارگردانی فیلم داستانی
- امیر پذیرفته برای فیلم " اندروا"
- ایمان فراهانی برای فیلم " با همراهی سارا"
- پویا سعیدی برای فیلم " شیهه"
- هادی نوری برای فیلم "تکه‌ای از تو "
- علی بنائیان برای فیلم " پذیرایی سیمین"
- محمد پایدار برای فیلم " نوشابه مشکی"

بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران

- امیر پذیرفته و انجمن سینمای جوانان ایران برای فیلم " اندروا"
- سولماز وزیرزاده و موسسه پویا نوین ماندگار برای فیلم " شیهه"
- مهبد عبقری و انجمن سینمای جوانان ایران برای فیلم " با همراهی سارا"
- محمدمهدی باقری و انجمن سینمای جوانان ایران برای فیلم " نجان"
- محمد جواد موحد برای فیلم " نوشابه مشکی"

سی‌ونهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، فردا، دوشنبه ۲ آبان، با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف، به کار خود پایان می‌دهد.

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
ادامه >>
پرطرفدارترین ها