کد خبر : ۳۳۴۲۷۲
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
با حضور وزرای علوم و آموزش و پرورش صورت گرفت
ایران اکونومیست-در اولین روز از هفته ملی پژوهش با حضور دو وزیر علوم و آموزش و پرورش علاوه بر به صدا درآوردن زنگ پژوهش از ۲۴ دانش‌آموز تقدیر شد.

 مراسم آغاز هفته پژوهش در دبیرستان فرهنگ منطقه ۲ تهران با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش و دکتر برومند معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم برگزار شد.

معرفی ۲۴ برگزیده دانش‌آموز پژوهشگر از برنامه‌های این مراسم بوده است.

در این مراسم از ۵ دانش‌آموز دوره ابتدایی اول، ۵ دانش آموز دوره دوم ابتدایی، ۷ دانش آموز دوره متوسطه اول و ۷ دانش آموز دوره دوم متوسطه تقدیر شد.

برگزیدگان جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران دانش‌آموزی به این شرح است:

برگزیدگان دانش‌آموزان پژوهشگر دوره اول متوسطه:

آرش خوش‌رنگ گل آور با طرح تاثیر دما و موسیقی در ارزشیابی تکوینی.

فرح آزادی و فاطمه پور دولابی با طرح اثر پوسته آبزیان در جلوگیری از نشت رسوبات زیستی بر سطح کشتی‌ها و تاسیسات دریایی.

محمدحسین ابوالفتحی و بردیا فیروزی با طرح بررسی و تحلیل مولفه‌های بنیادین کارآفرینی در دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه استعدادهای درخشان شهرستان خرم آباد.

ساتیار صالحیان دردشتی و آرمان علیخانی با طرح گلخانه هوشمند گیاهان گوشتخوار.

مجتبی نبی‌پور میبدی و محمدمهدی دهقانی فیروز آبادی با طرح پنجه زن هوشمند دستگاه زیلوبافی.

ملینا اخلاقی و مبینا موذن با طرح تاثیر عصاره‌های متانولی گیاهان دارچین، آویشن کوهی و چای سیاه بر باکتری‌های استافیلوکوکو، لوزه بینی و دندان.

سما جعفریان و مهناز اشرفی با طرح بررسی میزان تجمع نیترات در سیب زمینی ارگانیک و غیر ارگانیک نمونه مورد مطالعه سیب زمینی‌های مصرفی ساکنان زنجان.

دانش آموزان برگزیده دوره ابتدایی دوم:

طاها برخورداری و مهسا ازگرینی با طرح دایه مهربان.

آرتین سپهرنیا با طرح داستان خوانی.

محمد اکبری و یوسف صمد پور و علی قانئی با طرح پروژه آزمایش جابر بن حیان.

علی غافل و رضا رضایی با طرح نگهدارنده آتشین.

محمدامین میر شکاری با طرح دوستدار حیات وحش.

اسامی دانش آموزان پژوهشگر ابتدایی اول:

سیده آرمیتا نجفی و مهشاد مولایی.

درسا میکائیل‌وند با طرح سفر به بندر انزلی.

سیده هلنا حسینی اژدری با طرح کتاب داستان.

محمدعلی کرمی با طرح داستان نویسی.

الیسا یوری با طرح عید و داستان.

اسامی دانش‌آموزان برتر دوره متوسطه دوم:

امیر محمد ظریف و امیر مهدی ظریف با طرح خودروی خودران.

محمد محمدی و علی صادقی با طرح تشخیص بیماری‌های محصولات کشاورزی با استفاده از هوش مصنوعی.

امیرحسین سالاری با طرح دستگاه تولید آب از دود و دستگاه شست‌وشویی مقره‌های شبکه برق.

علی مقدم با طرح کتاب هوشمند.

سیده کیانا قریشی با طرح کنتور دیجیتالی کنترل کننده آب مصرفی با قابلیت هشدار مصرف مازاد.

آوژن دلیری و مهدی قاسم علیپور با طرح مترجم دو طرفه ناشنوایان.

حسین رحیم‌زاده با طرح تصفیه‌کننده الکترومغناطیسی هوا.

ایسنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار