کد خبر : ۲۹۲۱۲۲
تاریخ انتشار : ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
کارفرما باید حق بیمه را متناسب با نحوه کارکرد یعنی تمام وقت یا پاره وقت به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز کند.

خبر نوروز/// اگر کارفرما بیمه را به صورت یک ماه در میان پرداخت کند،سابقه بیمه به چه صورت حساب می شود؟

ایران اکونومیست- کارفرما مطابق ماده ۱۴۸ قانون کار موظف است حق بیمه  را متناسب با نحوه کارکرد یعنی تمام وقت یا پاره وقت به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز نماید.

واریز یک ماه در میان حق بیمه این معنی را دارد که در ماه‌هایی که لیستی به نام شما ارسال نشده اشتغال به کار نداشته اید پس مشمول سنوات کمتر عیدی کمتر خواهید بود همچنین در صورت تمایل برای استفاده از بیمه بیکاری، با شما موافقت نخواهد شد، چون بیمه یکسال آخر شما در این کارگاه پیوسته نبوده است.

 
برچسب ها: بیمه ، تأمین اجتماعی
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها