کد خبر : ۲۴۱۰۶۷
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
برنامه های نمایندگان ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 اندونزی در 42 ماده ورزشی اعلام شد و مسابقات برخی رشته ها مانند هندبال، واترپلو، بسکتبال و فوتبال قبل از افتتاحیه بازی ها آغاز می شود.
به گزارش ایران اکونومیست؛ این دوره از بازی ها به طور رسمی از 27 مرداد ماه جاری در 40 رشته، 462 ماده ورزشی و با حضور بیش از 11 هزار ورزشکار از 45 کشور آسیایی در جاکارتا، پالمبانگ و هفت شهر در حومه جاکارتا برگزار آغاز می شود و ایران هم با (280ورزشکار مرد و 98 ورزشکار زن) در 42 ماده ورزشی به این آوردگاه قاره کهن اعزام می شوند.
از بین 40 رشته ورزشی 32 ماده نظیر شنا، شیرجه، واترپلو، تیروکمان، دوومیدانی، بدمینتون، بسکتبال، بوکس، کانو آبهای آرام ، کانو اسلالوم، دوچرخه سواری، سوارکاری، شمشیربازی، فوتبال، گلف، ژیمناستیک (هنری، ریتمیک، ترامپولین)، هندبال، هاکی، جودو، ورزش پنج گانه، روئینگ، راگبی، قایقرانی، تیراندازی، تنیس روی میز، تکواندو، تنیس، ورزش سه گانه، والیبال داخل سالن، والیبال ساحلی، وزنه برداری و کشتی المپیکی و هشت رشته بولینگ، کارت بازی، جت اسکی، کبدی، پاراگلایدر، سپک تاکرا، اسکواش و هنرهای رزمی (جوجیتسو، پنچاک سیلات، ووشو و سامبو) به عنوان رشته های غیرالمپیکی هستند.
چهار رشته نظیر بیس بال، کاراته، اسکیت و صخره نوردی به عنوان رشته های جدید که در المپیک 2020 اضافه شده اند و در این میان ورزش های رزمی (ووشو، سامبو، پنجاگ سیلات، جوجیتسو) و پاراگلایدر هم نخستین حضور خود را در این رویداد تجربه می کنند.
همچنین 98 زن ورزشکار ایران در 22 رشته ورزشی به مصاف حریفان آسیایی می روند که 6 رشته قایقرانی (روئینگ و بادبانی)، والیبال (ساحلی و سالنی)، صخره نوردی، تنیس، سپک تاکرا و تیراندازی در پالمبانگ برگزار می شود.
این رقابت ها به وقت محلی برگزار می شود.
** برنامه های نمایندگان ایران در این رویداد به شرح زیر است:

*چهارشنبه 24 مردادماه / 15 اگوست
-هندبال: ایران – مالزی/ ساعت 11:00
- فوتبال مردان: ایران – عربستان / ساعت 16:00

*جمعه 26 مردادماه / 17 آگوست
هندبال: ایران –قطر / ساعت 16
فوتبال: ایران و کره شمالی/ ساعت 16

*یکشنبه 28 مردادماه /19 آگوست
-تیراندازی: مقدماتی و فینال 10متر تفنگ بادی میکس و مقدماتی تراپ مردان و زنان- ساعت 09:00
-شنا: 200 متر آزاد / 100متر کرال پشت و 200 پروانه -ساعت 09:00–فینال 16:00
-تکواندو: ( پومسه ) مقدماتی و فینال تیمی و انفرادی مردان و زنان –ساعت- 09:00
-ووشو : تالو 09:00– ساندا 19:30
هانیه رجبی- فاطمه حیدری-زهرا کیانی
-کشتی آزاد: مقدماتی ساعت 19:00 و فینال ساعت 21:00

وزن 65 کیلوگرم مهران نصیری
وزن 86کیلوگرم حسن یزدانی
وزن 74 کیلوگرم مصطفی حسین خانی
وزن 57 کیلوگرم رضا اطری
وزن 97 کیلوگرم علیرضا کریمی
وزن 125کیلو گرم پرویز هادی

- قایقرانی: مقدماتی ساعت 09:00
روئینگ تک نفره
مجتبی شجاعی و مهسا جاور
دونفره:
محسن شادی و عادل حبیبیان
دونفره زنان:
پریسا احمدی –مهسا جاور و مریم احمدی
سبک وزن جفت پارو زنان چهار نفره:
مهسا جاور- مریم امیدی- مریم کرمی، نازنین رحمانی
-شمشیر بازی: مقدماتی ساعت 9:00 و عصر ساعت 19:00
اپه انفرادی مردان –محمد اسماعیلی و محمد رضایی
سابر انفرادی زنان- نجمه سازنچیان و فایزه رفیعی
-سپک تاکرا: ساعت 12:00 مقدماتی
-کبدی – مرحله گروهی زنان و مردان ساعت 9:00
-والیبال ساحلی (قرعه کشی هنوز اعلام نشده است)

*دوشنبه 29 مردادماه / 20 آگوست
-تیراندازی: مقدماتی و فینال تفنگ 10متر مردان و زنان تراپ 08:30
-شنا: ساعت 6:30 عصر ساعت 16:30
800متر آزاد، 50متر کرال پشت، 200متر انفرادی، 200متر قورباغه، چهار در 200متر آزاد
-دوچرخه سواری : مقدماتی تا فینال ساعت 10 صبح
کوهستان ، حسین زنجانیان
-تکواندو: نوبت صبح 09:00 و عصر ساعت 16:00
الهه شیدایی وزن منهای 53 کیلوگرم و مهدی خدابخشی وزن منهای 80کیلوگرم
-کشتی آزاد : ساعت 13:00 و 19:00
وزن 125 کیلوگرم پرویز هادی
-ووشو : تالو ساعت 6:30 و ساندا 17:00
فاطمه حیدری و هانیه رجبی
-قایقرانی روئینگ:ساعت 09:00
تک نفره سبک وزن مردان / محسن شادی
تک نفره سبک وزن زنان/ نازنین ملایی
دونفره سبک وزن مردان/ امیرحسین محمود پور و رضا قهرمانی
دونفره سبک وزن زنان/ نازنین رحمانی و مریم امیدی
چهارنفره سبک وزن مردان/ بهمن نسیمی ، مجتبی شجاعی ، مسعود محمدی و سیاوش سیدی
-شمشیربازی: ساعت 09:00 و نیمه نهایی و فینال ساعت 18:00
اپه انفرادی مردان/ محمد اسماعیلی و محمد رضایی
سابر زنان/ نجمه سازنچیان و فایزه رفیعی
-ژیمناستیک: ساعت 13:00- تیمی
-سپک تاکرا : ساعت 09:00 مرحله گروهی
-پاراگلایدر : ساعت 08:00
- کبدی : مرحله گروهی ساعت 9:00
-سوارکاری: ساعت 8:00تا 15:00
درساژ /لیتا سهیلا سهی
-هندبال ساعت 14:00 در صورت صعود
- والیبال ساحلی : ساعت 9:30

*سه شنبه 30مرداد ماه /21 آگوست
-تیراندازی: ساعت 09:00
مقدماتی و فینال تفنگ 50متر سه وضعیت – تپانچه بادی 10 متر مردان و میکس تراپ
شنا- ساعت 09:00 / 50متر آزاد ، 200متر قورباغه و 400متر آزاد
-تکواندو مقدماتی: ساعت 09:00 / نیمه نهایی و فینال 15:00
ناهید کیانی وزن منهای 49 کیلو گرم و منهای 54 کیلوگرم پریسا جوادی
-کشتی فرنگی: ساعت 13:00
وزن 60کیلوگرم مهرداد مردانی و 6 کیلوگرم محمد رضا گرایی
-ووشو: ساعت 6:30 تالو و ساندا / زهرا کیانی
- قایقرانی: ساعت 09:00 روئینگ
-شمشیربازی: ساعت 09:00
-سپک تاکرا : ساعت :15:00
-تیرو کمان ساعت 8:00 /ریکرو مردان وزنان
-بسکتبال سه نفره : ساعت 15:00
-دوچرخه سواری زنان و مردان : ساعت 9:00 زنان و 13:00 مردان
فرانک پرتو آذر در بخش زنان و فراز شکری و محمد شریف پور در مردان
-پاراگلایدر: ساعت 08:00
-کبدی: مرحله گروهی ساعت 9:00
-سوارکاری: ساعت 8:00
درساژ انفرادی/ لیتا سهیلا سهی
-والیبال ساحلی (اعلام می شود)

*چهارشنبه 31 مرداد ماه /22 آگوست
-تیراندازی ساعت 09:00
مقدماتی و فینال تپانچه 25 متر و تفنگ 50متر سه ضعیت زنان
-شنا: 09:00 / 100متر پروانه، 100متر قورباغه، 400متر انفرادی مختلط
تکواندو: ساعت 10:00 در سه وزن زنان و مردان
وزن منهای 63 کیلوگرم میرهاشم حسینی
وزن منهای 68 کیلوگرم امیر محمد بخشی
وزن به اضافه 67 کیلوگرم زهرا پور اسماعیل
-کشتی فرنگی: ساعت 13:00/ چهار وزن
وزن 77 کیلوگرم محمد علی گرایی
وزن 85کیلوگرم حسین نوری
وزن 97کیلو گرم علی اکبرحیدری
وزن 130 کیلوگرم بهنام مهدی زاده
-ووشو: ساعت 6:30 / ساندا مرحله نیمه نهایی
-قایقرانی ساعت 10:30 روئینگ
-شمشیربازی اپه تیمی مردان و سابر تیمی زنان ساعت: 9:00
-ژیمناستیک ساعت 14:00
-سپک تاکرا:ساعت 12:00نیمه نهایی و فینال
- تیرو کمان ساعت 08:30 کامپوند زنان و مردان
-بسکتبال سه نفر ساعت 15:00
-هندبال در صورت صعود
-دوچرخه سواری ساعت 10:00 تا 13:00 استقامت جاده زنان / سمیه یزدانی
-والیبال سالنی ساعت 16:30 ایران و پاکستان
-پاراگلایدر ساعت 09:00
-کبدی مرحله گروهی زنان و مردان ساعت 9:00
-بسکتبال پنج نفره – ساعت 12:30 / ایران و امارات

*پنجشنبه اول شهریور /23 آگوست
-شنا: ساعت 09:00/ 50 متر پروانه، 100 متر آزاد و 200 متر کرال پشت
-تکواندو: ساعت 09:00 /نیمه نهایی و فینال ساعت 15:00
وزن منهای منهای 67 کیلوگرم ملیکا میرحسینی
وزن منهای 58 کیلوگرم فرزان عاشورزاده
وزن به اضافه 80 کیلوگرم سعید رجبی
-ووشو: ساعت 6:30/ فینال
-قایقرانی: ساعت 09:00 رویینگ
-اسکواش: ساعت 10:00 / مرحله یک شانزدهم و یک هشتم نهایی انفرادی مردان و زنان
-بدمینتون: ساعت 12:00 / دور اول انفرادی مردان
-شمشیربازی: ساعت 09:00/سابر تیمی مردان
-ژیمناستیک: ساعت 13:30
-پنجاک سیلات: ساعت 8:30 ایران در 10 وزن مردان و زنان نماینده دارد
-تیروکمان: ساعت 8:00/ ریکرو مردان و زنان / نیمه نهایی ساعت 14:30
-فوتبال: ساعت 19:30 درصورت صعود /مرحله یک هشتم نهایی
-کوهنوردی: ساعت 5:30
-دوچرخه سواری: ساعت 10:00تا 14:00 /استقامت جاده مردان
آروین معظمی گودرزی /مهدی سهرابی /میرصمد پور سیدی /سعید صفرزاده و بهنام آرین
-والیبال سالنی و ساحلی: ساعت 9:30
-پاراگلایدر: ساعت 08:00
-کبدی مرحله نیمه نهایی مردان و زنان: ساعت 10:00 نیمه نهایی
-سوارکاری: ساعت 8 تا 12 فینال درساژ انفرادی در صورت صعود / لیتا سهیلا سهی

*جمعه دوم شهریور / 24آگوست
*********************************
-تیراندازی: ساعت 6:30 /مقدماتی و فینال تپانچه باید 10متر زنان و تفنگ استاندارد سه وضعیت
تپانچه 25 متر و اهداف پروازی سریع مردان
-شنا: ساعت09:00/ 50 متر قورباغه/ 1500 متر آزاد و چهار در100 متر مختلط
-قایقرانی: ساعت 09:00 /رویینگ، بادبانی
محمد جامی نصب و نیما رهبری
-اسکواش: ساعت 14:00 /یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان
-وزنه برداری: ساعت 11:00
وزن 85 کیلوگرم علی مکوندی
-بدمینتون: ساعت12:00 /دور اول انفرادی زنان
-بوکس: ساعت 11:30 / وزن منهای 49 کیلوگرم امید احمدی صفا
-شمشیربازی: ساعت 09:00 /نیمه نهایی و فینال ساعت 18:00
-ژیمناستیک: ساعت 16:00
-جوجیتسو: ساعت 8:00
وزن منهای 49 کیلوگرم ناهید پیرهادی
وزن منهای 56 کیلوگرم مهران ستار
وزن منهای 69 کیلوگرم امیرحسین خادمیان
-پنجاک سیلات: ساعت 6:30 /ایران در 10 وزن مردان و زنان نماینده دارد
-تیروکمان: ساعت 08:00 کامپوند و ریکرو میکس
-بسکتبال سه نفره : ساعت 15:00
-فوتبال: ساعت 16:00 /مرحله یک هشتم نهایی
-هندبال: ساعت 18:00 (در صورت صعود)
-کوهنوردی: ساعت 6:30
-دوچرخه سواری: ساعت 9 تا 11 بانوان 14 تا 16 مردان
جاده /تایم تریل انفرادی مردان و زنان
سمیه یزدانی و آروین معظمی گودرزی
-والیبال ساحلی - اعلام می شود
-کبدی: ساعت17:00 فینال مردان و زنان
-سوارکاری: ساعت 8 تا 12 / سه روزه – تیمی درساژ /طوفان ترابی
-والیبال: ساعت 9:00 / ایران ـ مغولستان
-تیراندازی: ساعت 09:00 مقدماتی اسکیت مردان

*شنبه سوم شهریور / 25 آگوست
-قایقرانی: کانو و کایاک و بادبانی 2 نفره کانو 500 متر / ساعت 12:00
کانو /فاطمه کردچیانی و آتنا رئوفی
کایاک مردان / امید محمد ستارپور
کایاک زنان/ رکسانا رازقیان
کانو بانوان / شقایق سید یوسفی
-اسکواش: نیمه نهایی انفرادی مردان و زنان / ساعت14:00
-وزنه برداری: ساعت 11:30
سهراب مرادی و کیانوش رستمی
-بدمینتون: دور دوم انفرادی مردان و زنان / ساعت 13:00
-دوومیدانی: ساعت 11:00
-جوجیتسو: سه وزن ساعت 8:00
احمد عیدی و نسیم محمدی وزن منهای 62 کیلوگرم
مسعود جلیلوند منهای 94 کیلوگرم
-کاراته: کومیته دو وزن / ساعت6:30
سجاد گنج زاده وزن به اضافه 84 کیلوگرم
حمیده عباسعلی وزن به اضافه 68 کیلوگرم
-پنجاک سیلات: ساعت 6:30
-تیروکمان: ریکرو تیمی مردان و زنان مقدماتی تا نیمه نهایی / ساعت 08:00
-بسکتبال سه نفره : ساعت15:00
ایران - سوریه / مردان
-کوهنوردی: ساعت 6:30
-واترپلو: ساعت 10:00
-والیبال: پلی آف ساعت 9:30
-سوارکاری: ساعت 9 تا 12 مسابقات سه روزه /طوفان ترابی

*یکشنبه چهارم شهریورماه / 26 آگوست
-تیراندازی: مقدماتی و فینال اسکیت مردان و زنان /ساعت 09:00
-قایقرانی: کانو و کایاک و بادبانی /ساعت: 12
-اسکواش: فینال انفرادی مردان و زنان /ساعت 16:00
-تنیس: مقدماتی تیمی مردان و زنان /ساعت 10:00
-وزنه برداری: گروه A 105 کیلوگرم /ساعت 14:30
محمدرضا براری و علی هاشمی
-بدمینتون: یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان / ساعت 13:00
-بوکس: دو وزن ساعت: 11:30
وزن منهای 69 کیلوگرم سجاد کاظم زاده
وزن منهای 75 کیلوگرم شاهین موسوی
-دوومیدانی: ساعت 11:00
-جوجیتسو : ساعت 08:00
وزن منهای 85 کیلوگرم محسن حمیدی و حبیب رنجبر
وزن منهای 77 کیلوگرم محمد منصوری داور و حمید امرایی
-کاراته: کومیته ساعت 6:30
وزن 55 کیلوگرم طراوت
وزن 61 کیلوگرم رزیتا علیپور
وزن منهای 60 کیلوگرم امیر مهدیزاده
-پنجاک سیلات: ساعت 6:30
-تیروکمان: کامپوند تیمی مردان و زنان (تا نیمه نهایی) ساعت 08:00
-بسکتبال سه نفره: ساعت 15:00
-کوهنوردی: ساعت 5:30
-واترپلو: ساعت 17:00
-تنیس روی میز: مرحله حذفی تیمی مردان و زنان /ساعت 10:00
-والیبال: پلی آف ساعت 9:30
-سوارکاری: فینال /ساعت از 13 تا 15
-هندبال: ساعت:11 / نیمه نهایی

*دوشنبه پنجم شهریورماه / 27آگوست
-اسکواش: دور اول تیمی /ساعت 10:00
-تنیس: یک چهارم و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان / ساعت 7:30

-وزنه برداری: گروه A 105 + کیلوگرم /ساعت 11:30
بهداد سلیمی و سعید علی حسینی
-بدمینتون نیمه نهایی مردان و زنان /ساعت 13:00
-بوکس: ( در صورت صعود) /ساعت11:30
-دوومیدانی: ساعت 09:15
**************************
-کاراته: کومیته سه وزن /ساعت 6:30
وزن منهای 68 کیلوگرم پگاه زنگنه
وزن منهای 75 کیلوگرم بهمن عسگری
وزن منهای 84 کیلوگرم ذبیح اله پورشیب
-سپک تاکرا : مقدماتی /ساعت 6:30
-تیروکمان: رده بندی و فینال کامپوند و ریکرو تیمی مردان و زنان /ساعت 09:30
-فوتبال: ساعت 16:00 /مرحله یک چهارم نهایی ساعت یک و نیم
-هندبال: ساعت 11:00
-کوهنوردی: ساعت 12:30
-تنیس روی میزی: مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان /ساعت 10:00
-دوچرخه سواری پیست: ساعت 9 تا 16
محمد دانشور- احسان خادمی و علی علی عسگری
-والیبال سالنی: پلی آف /ساعت 9:30
-سوارکاری: ساعت 8 تا 10
-بسکتبال پنج نفره: مرحله حذفی ( یک چهارم نهایی)

* سه شنبه ششم شهریور / 28 آگوست
-قایقرانی بادبانی: ساعت12:00
-اسکواش: دور دوم و سوم تیمی /ساعت 10:00
-تنیس: فینال تیمی مردان و زنان /ساعت 11:30
-بدمینتون: فینال انفرادی مردان و زنان /ساعت 12:00
-بوکس: مرحله یک چهارم نهایی ( در صورت صعود ) / ساعت 11:30
-دوومیدانی: ساعت 09:45
-کوراش: ساعت 11:30 سه وزن
وزن منهای 66 کیلوگرم بهزاد وحدانی و قنبرعلی قنبری
وزن منهای 52 کیلوگرم طاهره آذر پیوند
وزن به اضافه 90کیلوگرم جعفر پهلوانی و محمدعلی ذاکری
-تیروکمان: رده بندی و فینال ریکرو و کامپوند انفرادی مردان و زنان / ساعت09:30
-واترپلو: ساعت 17:00
-شیرجه: سه متر دو نفره ساعت 20:00
-دوچرخه سواری پیست: ساعت 16 تا 17
مهدی سهرابی و محمد رجبلو
-والیبال: یک چهارم نهایی /ساعت10:00
-سوارکاری: ساعت 8 تا 16 فینال راند اول و دوم تیمی
داود پور رضایی، مسعود مکاری نژاد ، فرهنگ صادقی، آریانا روانبخش
-بسکتبال پنج نفره 5: مرحله یک چهارم
*چهارشنبه هفتم شهریور ماه / 29 آگوست
-قایقرانی: کانو و کایاک و بادبانی /ساعت 6:30
-اسکواش: دور چهارم تیمی /ساعت: 09:00
-بوکس: مرحله یک چهارم نهایی/ ساعت11:30
( در صورت صعود)
- اسکواش: ساعت 10:30 دورچهارمی تیمی
-دوومیدانی: ساعت 09:00 احسان حدادی
-جودو: ساعت 6:30
وزن منهای 66 کیلوگرم علیرضا خجسته
-کوراش: ساعت 11:30
منهای 81 کیلوگرم الیاس علی اکبری و امید تیزتک
منهای 63 کیلوگرم زهرا نادری نبی و آذر کولیوند
-سپک تاکرا: نیمه نهایی و فینال /ساعت 14:00
-فوتبال: نیمه نهایی /ساعت 16:00
-هندبال:مقام های پنجم تا دوازدهم /ساعت 18:00
-دوچرخه سواری پیست: ساعت 9 تا 16:30
احسان خادمی
-والیبال یک چهارم نهایی: ساعت 9:30
-شیرجه: ساعت 20:00 / 10متر هماهنگ
-بسکتبال پنج نفره نفره مرحله حذفی ( نیمه نهایی)
*پنجشنبه هشتم شهریورماه / 30آگوست(8 شهریور)
-قایقرانی: کانو و کایاک /ساعت 09:00
-اسکواش: یک چهارم نهایی تیمی /ساعت 10:00
-تنیس: دور اول و دوم انفرادی مردان و زنان /ساعت 11:30
-دوومیدانی: ساعت 19:35 /فینال 1500متر مردان / امیر مرادی
-جودو: ساعت 6:30
وزن منهای 57 کیلوگرم مبینا عزیزی
وزن منهای 70کیلوگرم دنیا آقایی
وزن منهای 73 کیلوگرم محمد محمدی بریمانلو
وزن منهای 81 کیلوگرم سعید ملایی
-کوراش: 11:30
وزن منهای 78 کیلوگرم زهرا باقری
وزن منهای 90 کیلوگرم محمد ملک محمدی و قاسم احمدی

-سپک تاکرا: ساعت 13:00 مقدماتی / در دو ماده (یک تیم از ایران مقابل ویتنام بازی می کند و تیم دیگر ایران برابر نپال قرار می گیرد)
-واترپلو: یک چهارم نهایی /ساعت 17:00
-تنیس روی میز: دور اول و دوم انفرادی مردان و زنان /ساعت 10:00
-شیرجه: ساعت 14:00 مقدماتی تخته یک متر فینال
-دوچرخه سواری پیست: ساعت 9 تا 19
محمد گنج خانلو
- والیبال: مقام های نهم تا شانزده /ساعت 9:30
-سوارکاری: انفرادی راند اول و دوم /ساعت 9 تا 16
* جمعه نهم شهریورماه /31 آگوست
-قایقرانی کانو و کایاک و بادبانی: ساعت 09:00
-اسکواش: نیمه نهایی تیمی /ساعت 11:00
-تنیس:دور سوم و یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان /ساعت 7:30
-بوکس: نیمه نهایی(صورت صعود) /ساعت 11:30
-شیرجه: ساعت 13:45 مقدماتی تخته سه متر مردان فینال
-جودو: ساعت 6:30
وزن به اضافه 100 کیلوگرم جواد محجوب
-سامبو: ساعت 12:30
وزن منهای 56 کیلوگرم سهیل جمال آبادی
وزن منهای 48 کیلوگرم لیلا سیاوشی و الهام بهرامی
-سپک تاکرا: نیمه نهایی و / ساعت 11:00
-بسکتبال: مقام های پنجم تا هشتم /ساعت 12:45
-هندبال: رده بندی و فینال /ساعت 16:00
-واترپلو: نیمه نهایی /ساعت09:00
-دوچرخه سواری پیست: ساعت 9:30 تا 17:30 محمد دانشور
-والیبال: نیمه نهایی /ساعت 9:30
*شنبه دهم شهریورماه / یکم سپتامبر
-قایقرانی: کانو و کایاک /ساعت 09:00
-اسکواش: فینال تیمی ساعت 14:00
-تنیس:نیمه نهایی و فینال انفرادی مردان و زنان /ساعت 7:30
-بوکس: فینال /ساعت 11:30
-شیرجه: ساعت 10:30
-سامبو: ساعت 12:30
وزن منهای 90 ایرج امیرخانی
-بسکتبال:فینال پنج نفره /ساعت 12:45
-فوتبال:رده بندی و فینال / ساعت 15:00
-واترپلو: مقام های پنجم تا هشتم و رده بندی و فینال /ساعت 09:00
- تنیس روی میز: نیمه نهایی و فینال انفرادی مردان و زنان /ساعت 11:30
-والیبال: رده بندی و فینال /ساعت 12:00
این بازی های 11 شهریورماه امسال پایان می یابد.
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها