کد خبر : ۳۹۲۷۲۹
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
ایران اکونومیست- سرمربی تیم امید کشورمان، اسامی ۲۹ بازیکن دعوت شده به اردوی تدارکاتی را اعلام کرد.

به گزارش  فدراسیون فوتبال، اردوی تدارکاتی تیم زیر ۲۳ سال کشورمان از ۱۵ تا ۲۳ مهر ماه در مرکز ملی فوتبال در حالی برگزار می‌شود که مهدی مهدوی کیا سرمربی این تیم اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو را به شرح زیر اعلام کرد:

محمد قادری و بهزاد سالمی (تراکتورسازی تبریز)، محمد خدابنده‌لو، محمد سلطانی‌مهر و میلاد کُر (ذوب آهن)، یاسین سلمانی از سپاهان (این بازیکن پس از پایان اردوی تیم ملی بزرگسالان بلافاصله به اردوی تیم زیر ۲۳ سال ملحق خواهد شد)، علیرضا رضایی، امیرحسین حسین‌زاده (استقلال)، سامان فلاح، محمدمهدی محبی و علیرضا کوشکی (پیکان)، امیرعلی صادقی (سایپا)، محمدجواد کیا (پدیده مشهد)، محمدمهدی احمدی (نفت مسجد سلیمان)، محمدحسین زواری، امید حامدی‌فر (صنعت نفت آبادان)، محمدامین حزباوی، علیرضا باویه (فولاد خوزستان)، مهدی لموچی قشقایی، آریا برزگر، فرزان دانا (فجر سپاسی شیراز)، ساسان حسینی، حسین نخودکار (گل‌گهر سیرجان)، یونس اکبرپور (مس رفسنجان)، رضا کاخساز (مس شهر بابک کرمان)، مهدی هاشم‌نژاد (ملوان بندرانزلی)، حسین شاوردی (خیبر خرم‌آباد لرستان)، حسین خطیر (نساجی مازندران) و امیرمحمد هوشمند (آلومینیوم اراک).

ورود تیم روز پنجشنبه ۱۵ مهر ماه خواهد بود و پس از انجام تست PCR، بازیکنان تمرینات خود را تا روز جمعه ساعت ۱۴:۰۰ مورخ ۲۳ مهر ماه در مرکز ملی فوتبال پیگیری خواهند کرد.

تیم فوتبال زیر ۲۳ سال ایران خود را برای حضور در قهرمانی آسیا آماده می‌کند.

تیم فوتبال زیر ۲۳ سال کشورمان با تیم‌های تاجیکستان، لبنان و نپال همگروه است که میزبانی این مرحله به کشور تاجیکستان سپرده شده است.

مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از تاریخ ۲۱ تا ۳۱ اکتبر (۲۹ مهر تا ۹ آبان) در ۱۱ گروه انجام خواهد شد که ۶ گروه در غرب آسیا و پنج گروه در شرق آسیا به رقابت می‌پردازند که ۱۵ تیم به همراه ازبکستان به‌عنوان میزبان مسابقات راهی مرحله نهایی خواهند شد. به این ترتیب ۱۱ تیم صدرنشین و چهار تیم برتر دوم در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۲۲ ازبکستان حضور خواهند داشت.

گروه‌بندی مسابقات انتخابی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۲۲ به شرح زیر است.

گروه A: سوریه، قطر (میزبان)، یمن و سریلانکا
گروه B: ایران، تاجیکستان (میزبان)، لبنان و نپال
گروه C: عراق، بحرین (میزبان)، افغانستان و مالدیو
گروه D: عربستان سعودی، بنگلادش، کویت (میزبان) و ازبکستان
گروه E: امارات (میزبان)، عمان، هند و قرقیزستان
گروه F: اردن (میزبان)، فلسطین و ترکمنستان
گروه G: استرالیا، چین، اندونزی (میزبان) و برونئی دارالسلام
گروه H: کره جنوبی، سنگاپور (میزبان)، تیمور شرقی و فیلیپین
گروه I: ویتنام، میانمار، هنگ کنگ و چین تایپه (میزبان)
گروه J: تایلند، مالزی، لائوس و مغولستان (میزبان)
گروه K: کره شمالی، ژاپن و کامبوج

ایرنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها