کد خبر : ۲۶۴۴۲
تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۹
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه، قیمت دوربین عکاسی به شرح زیر است.


 به نقل از باشگاه، قیمت دوربین عکاسی به شرح زیر است.

نامقیمت (تومان)
Panasonic Lumix DMC-S1235,000
Nikon Coolpix L27239,000
Canon PowerShot A810270,000
Panasonic Lumix DMC-S3284,000
Sony Cyber-Shot DSC-W610310,000
Samsung ST64319,000
Fujifilm FinePix JX700324,000
Fujifilm FinePix JZ500349,000
(Panasonic Lumix DMC-FH2 (FS16352,500
Canon PowerShot A2300360,000
Fujifilm FinePix T400361,000
Olympus VG-150362,000
Sony Cyber-Shot DSC-W620370,000
Sony Cybershot DSC-W710375,000
Samsung ST93385,000
Canon PowerShot A3400 IS395,000
Olympus VG-160409,000
Canon PowerShot A4000 IS415,000
Samsung DV101419,000
Canon PowerShot SX130 IS420,000
Sony Cyber-Shot DSC-W630420,000
Casio Exilim EX-ZS6423,000
Samsung ST68428,000
(Panasonic Lumix DMC-FH5 (FS18435,000
Olympus VH-210439,000
Casio Exilim EX-ZS20445,000
Sony Cyber-Shot DSC-WX50450,000
Sony Cyber-Shot DSC-W650450,000
Casio Exilim ZS-12457,000
Sony Cyber-Shot DSC-W670460,000
Samsung PL170460,000
Canon PowerShot SX150 IS460,000
Sony Cyber-Shot DSC-WX70469,000
Sony Cybershot DSC-W730475,000
Fujifilm FinePix T300495,000
Samsung ST88499,000
Nikon Coolpix S6150499,000
Digital Camera Olympus VG-170519,000
Casio Exilim EX-ZS15519,000
Sony Cyber-Shot DSC-W690530,000
Canon Ixus 117 HS549,000
Sony Cyber-Shot DSC-WX100550,000
Sony Cyber-Shot DSC-H90550,000
Fujifilm FinePix S2980560,000
Fujifilm FinePix REAL 3D W3570,000
Casio Exilim JE10572,000
Fujifilm FinePix XP50575,000
Canon Ixus 132 IS579,000
Canon PowerShot SX160 IS580,000
(Canon IXUS 500 HS (ELPH 520 HS - IXY 3580,000
(Canon IXUS 230 HS (PowerShot ELPH 310 HS590,000
(Canon IXUS 240 HS (PowerShot ELPH 320 HS599,000
Fujifilm Finepix S3200607,000
Samsung DV300F609,000
Canon IXY 32S615,000
(Canon IXUS 125 HS (ELPH 110 HS615,000
Sony Cyber-Shot DSC-WX150620,000
Casio Exilim EX-ZS100629,000
Fujifilm FinePix S4000639,000
Samsung MV800643,000
Fujifilm FinePix F660EXR644,000
Olympus D-720650,000
Sony Cybershot WX170669,000
Nikon Coolpix L320679,000
(Panasonic Lumix DMC-FT3 (TS3700,000
Panasonic Lumix DMC-FH27708,000
(Canon Ixus 510 HS (PowerShot ELPH 530 HS710,000
Casio Exilim EX-ZS150719,000
Nikon Coolpix S9300720,000
Canon PowerShot SX220 HS720,000
Nikon Coolpix L610720,000
Canon PowerShot SX230 HS725,000
Olympus TG-320729,000
Sony Cybershot DSC-H100730,000
Fujifilm FinePix S4500731,000
Samsung WB151F739,000
Fujifilm FinePix SL260746,000
Casio Exilim EX-Z3000769,000
Olympus SZ-14789,000
Fujifilm FinePix F750EXR793,000
Fujifilm FinePix F770EXR799,000
Fujifilm FinePix XP150800,000
Fujifilm Finepix XP170823,000
Canon PowerShot SX240 HS835,000
Canon PowerShot SX260 HS849,000
Fujifilm FinePix SL300850,000
Canon PowerShot SX500 IS859,000
Sony Cyber-Shot DSC-HX10V860,000
Nikon Coolpix L820870,000
Sony Cybershot DSC-H200875,000
Olympus SZ-11879,000
Olympus SH-21930,000
Canon Powershot SX270 HS950,000
Fujifilm FinePix HS20950,000
Olympus SP-810UZ970,000
Sony Cyber-Shot DSC-HX20V1,030,000
Casio Exilim EX-ZR201,099,000
Olympus TG-6201,129,000
Canon Powershot SX280 HS1,150,000
Casio Exilim EX-ZR2001,150,000
Olympus SZ-30MR1,159,000
Olympus TG-820 iHS1,239,000
Canon PowerShot D201,270,000
Casio Exilim TRYX1,282,000
Nikon Coolpix P5101,299,000
Canon Powershot S1101,380,000
Canon Powershot SX50 HS1,399,000
(Canon EOS 1100D (Rebel T31,399,000
Sony Cyber-Shot DSC-HX200V1,400,000
Olympus SZ-31MR iHS1,429,000
Canon PowerShot SX40 HS1,430,000
Sony Alpha NEX-F31,490,000
Canon Powershot G151,499,000
Nikon Coolpix P5201,499,000
Nikon Coolpix P77001,599,000
Nikon D31001,599,000
Nikon D5100 Body1,699,000
Canon EOS 600D (Kiss X5 - Rebel T3i) Body1,730,000
Nikon D5100 Kit 18-55 VR1,899,000
(Canon EOS 600D (Kiss X5 - Rebel T3i1,940,000
Fujifilm FinePix X101,947,000
Nikon D3200 Kit 18-55 VR2,130,000
Samsung NX10002,145,000
Canon PowerShot G1 X2,150,000
Canon EOS 650D Kit EF-18-55 IS2,350,000
Canon EOS M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM2,450,000
Canon EOS 600D (Double Lenses) - 18-55 & 55-250 IS2,450,000
Fujifilm X-S12,450,000
Nikon D3100 Kit 18-55 VR & 55-200 VR2,460,000
Canon EOS 60D Body2,650,000
Nikon D52002,799,000
Canon EOS 700D3,360,000
Fujifilm FinePix X1003,553,000
Fujifilm FinePix X100-Black3,650,000
Canon EOS 60D Kit EF 18-135 IS3,659,000
Canon EOS 60D Kit EF 18-200 IS4,099,000
Nikon D70004,099,000
Fujifilm X-E14,378,000
Fujifilm X-Pro14,481,000
Sony Alpha NEX-75,000,000
Nikon D71005,400,000
Canon EOS 6D Body5,600,000
Canon EOS 6D Kit 24-105mm f/4 L IS USM8,540,000
Canon EOS 5D Mark III Body13,000,000
Canon EOS 5D Mark III Kit 24-105 L13,250,000
 
برچسب ها: آخری ، قیمت ، انواع ، دوربین ، عکاسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها