کد خبر : ۲۷۵۳۷۱
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
امروز پنچ شنبه ۲۷ دی در بازار آزاد قیمت سکه و قیمت طلا و قیمت دلار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش ایران اکونومیست، امروز پنچ شنبه ۲۷ دی در بازار آزاد قیمت سکه و قیمت طلا و قیمت دلار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان معامله شد. براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا نسبت به روز گذشته افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۳ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.
در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان، ربع سکه با ۲۴ هزار تومان افزایش قیمت یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.
هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۶۱ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۲۹۴ دلار معامله می‌شود؛ که نسبت به دیروز نزدیک به ۵ دلار افزایش یافته است.
  قیمت ارز و دلار
صرافی‌ ملی قیمت دلار را برای امروز پنچ‌شنبه ۲۷ دی با افزایش ۱۴۰ تومانی نسبت به نرخ‌های پایانی دیروز، ۱۱ هزار و ۵۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۴۹۰ تومان خریداری می‌کنند.
قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان است.
 
اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ بانک مرکزی در جریان قیمت‌گذاری ۳۹ ارز دولتی موجود در معاملات امروز چهارشنبه ۲۶ دی ماه، نرخ ۲۷ ارز از جمله یورو و ریال سعودی کاهش و نرخ دلار و ۷ ارز دیگر هم ثابت ماند.
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (پنچ‌شنبه بیست و هفت دی ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار قیمت خورد.

همچنین هر پوند انگلیس با ۵۶ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۵۴ هزار و ۵۶ ریال و هر یورو نیز با ۱۰۵ ریال افت در مدت مشابه ۴۷ هزار و ۸۱۵ ریال ارزش‌گذاری شد.
 
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار در بازار امروز پنچ شنبه
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار در بازار امروز پنچ شنبه ۲۷ دی ۹۷
 
دلار ۱۱۵۹۰
مثقال طلا ۱۵۶۵۰۰۰

طلای۱۸عیار ۳۶۱۳۰۰


سکه جدید ۳۹۷۰۰۰۰۰


نیم سکه ۲۰۵۰۰۰۰


ربع سکه ۱۲۵۰۰۰۰


سکه گرمی ۷۰۰۰۰۰


سکه قدیم ۳۸۵۰۰۰۰


انس طلا ۱۲۹۴.۹۰ دلار
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
ارسال نظر
آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها