کد خبر: 13961107278688219
تاریخ انتشار:
برای ماندگار ساختن خدمات خود
کمک به دیگران صرفاً مستلزم توان مالی نیست. در بسیاری از موارد، با صرف زمان می توان مشکلات زیادی را حل کرد. هر اندازه که این تلاش ها بر نیازهای اصلی جامعه متمرکز باشند، ماندگارتر خواهند بود.
زمان خود را برای پیشرفت علمی دانشجویان وقف کنید

انجام کار خیر، کمک به دیگران در قالب انفاق و وقف، از دیرباز یکی از ارزش های اصلی جامعه ایران بوده است. مردمان این دیار کهن، در هر موقعیت اجتماعی، سن و سال و با هر سطح بضاعتی، انجام کار خیر را به مناسبت‌ها یا بدون مناسبت، یکی از اولویت‌های زندگی خود می‌دانند.

آفریدگار جهان نیز بارها ما را به کمک همنوعان دستور داده و فرموده: «هرگز به نیکوکارى نمى ‏رسید مگر اینکه از آنچه دوست مى‌دارید، انفاق کنید».

دانشجویان به عنوان سرمایه‌های ارزشمند کشور و آینده‌سازان جامعه، همانطور که به پشتیبانی خانواده خود دلگرم هستند، از جامعه نیز انتظار حمایت دارند. به همین خاطر، سازمان بین المللی دانشگاهیان زمینه وقف علمی زمان را فراهم آورده است.

در این چارچوب، تمامی افرادی که علاقه‌مند به وقف علمی هستند، می توانند زمان خود را در قالب آموزش، مشاوره، ارائه خدمات درمانی، تهیه محتوای آموزشی، اطلاع‌رسانی و جلب مشارکت، وقف دانشجویان کنند.

مشارکت‌کنندگان در این طرح، می توانند با صرف زمان اندکی (حتی در قالب یک ساعت در هفته) با ارائه کمک به دانشجویان، خدمات خود را ماندگار کنند.

علاقه مندان به مشارکت، می توانند نسبت به اعلام آمادگی و نوع مشارکت خود در صفحه وقف علمی اقدام کنند.


انتشار محتوا:اخبار رسمی
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
آخرین اخبار
پربازدید ها
طرح های سالم سازی سواحل دریا با رویکرد فرهنگی انجام شود بیرانوند در ترکیب 11 بازیکن برتر جام جهانی‌ تفکیک 5 وزارتخانه هفته آینده به مجلس می رود ساختمانی به شکل آی پاد در دبی رسانه های چین: فوتبال ایران برای آسیا آبروداری می کند علی دایی دعوت فیفا را رد کرد 10 محل خارشی که هرگز نباید آن ها را بخارانید سازمان فروش اموال تملیکی با تراکم پرونده های قاچاق مواجه است انعکاس بازی خوب ایران مقابل اسپانیا در رسانه های جهان سهمیه فرزندان جانبازان در دانشگاه افزایش یافت شروعی شیرین با پایانی تلخ مصدومیت چشمی مشکل تیم ایران تحریم قطعات و مواد اولیه به جای خودرو دفع سرطان روده با مصرف ویتامین «دی» چین خرید نفت خام از ایران را جایگزین آمریکا کند چگونه برای نماز صبح بیدار شویم؟ انگلیس با جادوی هری کین تونس را شکست داد ایران در سال جاری 2.2 میلیارد دلار محصول پتروشیمی صادر کرد واکاوی غفلت های پس از فیلترینگ تلگرام نمایندگان با کلیات طرح اصلاح سهمیه ایثاگران در کنکور موافقت کردند