کد خبر: 13961107278688219
تاریخ انتشار:
برای ماندگار ساختن خدمات خود
کمک به دیگران صرفاً مستلزم توان مالی نیست. در بسیاری از موارد، با صرف زمان می توان مشکلات زیادی را حل کرد. هر اندازه که این تلاش ها بر نیازهای اصلی جامعه متمرکز باشند، ماندگارتر خواهند بود.
زمان خود را برای پیشرفت علمی دانشجویان وقف کنید

انجام کار خیر، کمک به دیگران در قالب انفاق و وقف، از دیرباز یکی از ارزش های اصلی جامعه ایران بوده است. مردمان این دیار کهن، در هر موقعیت اجتماعی، سن و سال و با هر سطح بضاعتی، انجام کار خیر را به مناسبت‌ها یا بدون مناسبت، یکی از اولویت‌های زندگی خود می‌دانند.

آفریدگار جهان نیز بارها ما را به کمک همنوعان دستور داده و فرموده: «هرگز به نیکوکارى نمى ‏رسید مگر اینکه از آنچه دوست مى‌دارید، انفاق کنید».

دانشجویان به عنوان سرمایه‌های ارزشمند کشور و آینده‌سازان جامعه، همانطور که به پشتیبانی خانواده خود دلگرم هستند، از جامعه نیز انتظار حمایت دارند. به همین خاطر، سازمان بین المللی دانشگاهیان زمینه وقف علمی زمان را فراهم آورده است.

در این چارچوب، تمامی افرادی که علاقه‌مند به وقف علمی هستند، می توانند زمان خود را در قالب آموزش، مشاوره، ارائه خدمات درمانی، تهیه محتوای آموزشی، اطلاع‌رسانی و جلب مشارکت، وقف دانشجویان کنند.

مشارکت‌کنندگان در این طرح، می توانند با صرف زمان اندکی (حتی در قالب یک ساعت در هفته) با ارائه کمک به دانشجویان، خدمات خود را ماندگار کنند.

علاقه مندان به مشارکت، می توانند نسبت به اعلام آمادگی و نوع مشارکت خود در صفحه وقف علمی اقدام کنند.


انتشار محتوا:اخبار رسمی
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
آخرین اخبار
پربازدید ها
کاهش بیش از ۹۰۰ درصدی سرمایه‌گذاری خارجی در عربستان همتی: در نرخ دلار بازار ثانویه دخالتی نمی‌کنیم خودروسازان به دنبال آزادسازی قیمت‌ ها هستند خرید و فروش کارت سوخت غیرقانونی است اندونزی خواستار افزایش همکاری با فدراسیون ووشو ایران شد کمبود منابع مالی چالش بزرگ قطار شهری کرج بیش از 3600 تن برنج احتکاری در ارومیه کشف شد عوارض خوردن سیب زمینی سرخ کرده 5 سال آینده زمین به شدت داغ می‌شود آمریکا در برابر همبستگی ایران و عراق عقب نشست ایران نایب قهرمان والیبال جام کنفدراسیون آسیا شد جدیدترین استفتاء از دفتر رهبری پیرامون نمازخواندن در هواپیما موج جدید آزادسازی هزاران میلیارد سپرده بانکی ارز دولتی برای دارو و تجهیزات پزشکی تا فروردین ۹۸ تامین شد قیمت ارز کاهش می یابد قیمت کالاها در بازار باید بصورت روزانه رصد شود یک هفته دیگر وضع دلار خوب می‌شود تیم ملی فوتبال ایران در رده بندی جهانی 5 پله صعود کرد حجتی: بخشی از افزایش قیمت گوشت مرغ طبیعی است تعمیرات موبایل کسب و کاری پر سود پیش روی جوانان