کد خبر: 13961107278688219
تاریخ انتشار:
برای ماندگار ساختن خدمات خود
کمک به دیگران صرفاً مستلزم توان مالی نیست. در بسیاری از موارد، با صرف زمان می توان مشکلات زیادی را حل کرد. هر اندازه که این تلاش ها بر نیازهای اصلی جامعه متمرکز باشند، ماندگارتر خواهند بود.
زمان خود را برای پیشرفت علمی دانشجویان وقف کنید

انجام کار خیر، کمک به دیگران در قالب انفاق و وقف، از دیرباز یکی از ارزش های اصلی جامعه ایران بوده است. مردمان این دیار کهن، در هر موقعیت اجتماعی، سن و سال و با هر سطح بضاعتی، انجام کار خیر را به مناسبت‌ها یا بدون مناسبت، یکی از اولویت‌های زندگی خود می‌دانند.

آفریدگار جهان نیز بارها ما را به کمک همنوعان دستور داده و فرموده: «هرگز به نیکوکارى نمى ‏رسید مگر اینکه از آنچه دوست مى‌دارید، انفاق کنید».

دانشجویان به عنوان سرمایه‌های ارزشمند کشور و آینده‌سازان جامعه، همانطور که به پشتیبانی خانواده خود دلگرم هستند، از جامعه نیز انتظار حمایت دارند. به همین خاطر، سازمان بین المللی دانشگاهیان زمینه وقف علمی زمان را فراهم آورده است.

در این چارچوب، تمامی افرادی که علاقه‌مند به وقف علمی هستند، می توانند زمان خود را در قالب آموزش، مشاوره، ارائه خدمات درمانی، تهیه محتوای آموزشی، اطلاع‌رسانی و جلب مشارکت، وقف دانشجویان کنند.

مشارکت‌کنندگان در این طرح، می توانند با صرف زمان اندکی (حتی در قالب یک ساعت در هفته) با ارائه کمک به دانشجویان، خدمات خود را ماندگار کنند.

علاقه مندان به مشارکت، می توانند نسبت به اعلام آمادگی و نوع مشارکت خود در صفحه وقف علمی اقدام کنند.


انتشار محتوا:اخبار رسمی
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
آخرین اخبار
پربازدید ها
کاهش ۴۰ درصدی ارزش دلار در برابر یورو هیچ گاه به این میوه «نه» نگویید ۴ نشانه بالا بودن قند خون کاهش نرخ طلا در سایه تنظیم بازار ارز افزایش قیمت خُرده‌ فروشی ۶ گروه موادخوراکی هشدار! مراقب کپی اطلاعات کارت‌های بانکی با کارتخوان‌های جدید باشید + عکس منتظر کاهش ۴۰ درصدی ارزش دلار باشید جشنواره ملی عکس میراث ماندگار در خراسان جنوبی آغاز شد جزئیات طرح «معلم تمام‌وقت»/ ابلاغ طرح از اوایل آبان‌ماه به استان‌ها صعود دلار به بالاترین سطح هفتگی عربستان صادرات نفت خود را 3میلیون بشکه افزایش می دهد روند کند تجارت خارجی در گمرکات از دلایل رونق قاچاق کالاست برای ثبت نام کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟+ نحوه بازیابی رمز کارت سوخت قیمت وام مسکن + محاسبات توسعه همکاری نظامی جمهوری آذربایجان و چک بررسی شد امیدوارم مشکل ارز تا شنبه برطرف شود هافبک بارسلونا به پرداخت 800 هزار یورو محکوم شد توسعه مترو تنها راهکار رفع ترافیک تهران است تولیدات کشور باید استاندارد محور شوند عادت غذایی نامناسب عامل گرسنگی پنهان است