کد خبر: 13960712263026679
تاریخ انتشار:
آخرین گزارش برترین برندهای جهانی Interbrand منتشر شد:
به عنوان یکی بزرگترین شرکت‌های مشاوره دنیا در حوزه برندینگ که هر ساله با ارزش گذاری برندها، لیست معتبری برای رده بندی آنها منتشر می‌کند، آخرین رده بندی برندهای در سال 2017 را منتشر کرد و شرکت هوآوی در این لیست به رتبه 70 ارتقا پیدا کرد که دو رتبه نسبت به سال 2016 بهبود پیدا کرده است.
ارتقای ارزش برند Huawei به رتبه 70

Interbrand به عنوان یکی بزرگترین شرکت‌های مشاوره دنیا در حوزه برندینگ که هر ساله با ارزش گذاری برندها، لیست معتبری برای رده بندی آنها منتشر می‌کند، آخرین رده بندی برندهای در سال 2017 را منتشر کرد و شرکت هوآوی در لیست به رتبه 70 ارتقا پیدا کرد که دو رتبه نسبت به سال 2016 بهبود پیدا کرده است. ارزش برند هوآوی هم اکنون 6.6 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود که نسبت به سال قبل 14 درصد رشد داشته است.

امسال سومین سالی است که هوآوی در این لیست در حال رشد است و اولین برند چینی است که در این لیست از سال 2014 در لیست برترین برندهای دنیا قرار دارد.

شرکت Interbrand در سال 1974 تاسیس شده و هم اکنون بزرگترین شرکت مشاوره برند دنیاست که با بیش از دو سوم شرکت‌های حاضر در لیست فورچون 100 کار می‌کند. لیست رده بندی بهترین برندهای منتشر شده توسط این شرکت یکی از معتبرترین لیست‌ها در این حوزه بوده و به عنوان اصلی‌ترین شاخص ارزش گذاری برندها شناخته می‌شود.

برندهای مرتبط با حوزه تکنولوژی در گزارش امسال هم بیشتر سهم از رده بندی 100 برند اول را به خود اختصاص داده اند. با توجه به گزارش Interbrand، هوآوی با توسعه شبکه‌ها ارتباطات جهانی را به شکل قابل توجهی تسهیل کرده است و به همین علت هم این شرکت 14 درصد در حوزه ارزش برند در بین رقبای جهانی خود رشد یافته است.

دیگر دلیل این رشد، عملکرد خوب HUAWEI در حوزه تلفن همراه بوده است چراکه این شرکت موفق شده در نیمه اول سال 2017 بیش از 70 میلیون گوشی هوشمند به بازار عرضه کند و این میزان نسبت به سال گذشته 20.6 درصد رشد را نشان می‌دهد که نسبت به متوسط رشد این صنعت بسیار بالاتر است. به علاوه سری‌های P و Mate گوشی‌های هواوی، رشدی قابل توجه در بازار گوشی‌های گران قیمت داشته اند و در این بازار به خوبی محبوب شده اند.

بر مبنای آمار IDC، هوآوی در حال حاضر سومین تولید کننده گوشی‌های تلفن همراه در دنیا و بزرگترین تولید کننده در بازار چین در سه ماهه دوم 2017 ارزیابی شده است. سهم بازار جهانی این شرکت همچنین 11.3 درصد رشد پیدا کرده است و بر مبنای برخی گزارش‌ها هم اکنون هوآوی سهم بازار اپل را هم به عنوان برند دوم دنیا مال خود کرده است.

 

 

 


انتشار محتوا:اخبار رسمی
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
آخرین اخبار
پربازدید ها
خرید و فروش سکه آتی تا اطلاع بعدی متوقف شد شورای رقابت مخالف تعیین قیمت محصولات سایپا در بورس است تشخیص عسل قلابی با فناوری پیشرفته رهام چهره اي جديد و فراتر از تصور «امیری» از پرسپولیس دور شد داستان برق مجانی ایران به عراق بدهی بانک‌ها ۱۳۲۰.۳ هزار میلیاردریال شد/ کدام بانک‌ها بدهکارترند؟ کنگره آمریکا هم از تحریم ZTE برای معامله با ایران دست کشید روزنامه ایتالیایی: آرزوی ضد ایرانی آمریکا شکست خورده است بحران بی سابقه کمبود دارو در راه است تعدیل سـود کی روش با موفقیت درجام ملت های آسیا می ماند حباب سکه برای اولین بار به هفتصدهزار تومان رسید اگر سالن مجانی بدهند، کنسرت مجانی می‌گذارم گزارش بانک مرکزی از خرده‌ فروشی مواد غذایی/ رشد قیمت ۹ گروه کالایی سیف: ثبات بلند مدت در بازار ارز مستلزم تقويت درونزایی اقتصاد ملی است لغو دعوت به مجمع‌ عمومی‌ عادی سالیانه پست بانک اختلاف آماری ۲۸۰۰ میلیارد تومانی در وام اشتغال روستایی تعیین تکلیف ارز مسافرتی ظرف چند روز آتی جزییاتی از مصوبات شورای عالی اقتصادی