کد خبر: 13960702261956237
تاریخ انتشار:
با هدف ارائه امکانات کاربردی، طراحی و تجربه کاربری متفاوت انجام شد:
باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید پلتفرم آموزشی یونش، از  اول مهرماه 1396 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.
نسخه جدید یونش و رابط کاربری متفاوت

به گزارش  یونش، وبسایت این شرکت فعال در حوزه آموزش الکترونیکی از تاریخ اول مهر به روز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس unesh.com در دسترس مشتریان و علاقهمندان قرار گرفت.
در به روزرسانی تازه وبسایت یونش، بخش‌های تایم‌لاین و نظرسنجی به فهرست وبسایت اضافه و رابط کاربری جدیدی برای مخاطبان میسر شده است.
محمدحسین امیری مدیرعامل یونش با اعلام این خبر،گفت: رفع خلاهای موجود در ارتباط بین مجموعه و موسسات و مدرسان و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: ارائه امکانات کاربردی، طراحی و تجربه کاربری متفاوت از موارد اصلی این به روز رسانی است و پس این به روزرسانی به دنبال ارائه خدمات هرچه بهتر و کامل‌تر هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، رونمایی شد.

 


انتشار محتوا:اخبار رسمی
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
آخرین اخبار
پربازدید ها
خرید و فروش سکه آتی تا اطلاع بعدی متوقف شد شورای رقابت مخالف تعیین قیمت محصولات سایپا در بورس است تشخیص عسل قلابی با فناوری پیشرفته رهام چهره اي جديد و فراتر از تصور «امیری» از پرسپولیس دور شد داستان برق مجانی ایران به عراق بدهی بانک‌ها ۱۳۲۰.۳ هزار میلیاردریال شد/ کدام بانک‌ها بدهکارترند؟ کنگره آمریکا هم از تحریم ZTE برای معامله با ایران دست کشید روزنامه ایتالیایی: آرزوی ضد ایرانی آمریکا شکست خورده است بحران بی سابقه کمبود دارو در راه است تعدیل سـود کی روش با موفقیت درجام ملت های آسیا می ماند حباب سکه برای اولین بار به هفتصدهزار تومان رسید اگر سالن مجانی بدهند، کنسرت مجانی می‌گذارم گزارش بانک مرکزی از خرده‌ فروشی مواد غذایی/ رشد قیمت ۹ گروه کالایی سیف: ثبات بلند مدت در بازار ارز مستلزم تقويت درونزایی اقتصاد ملی است لغو دعوت به مجمع‌ عمومی‌ عادی سالیانه پست بانک اختلاف آماری ۲۸۰۰ میلیارد تومانی در وام اشتغال روستایی تعیین تکلیف ارز مسافرتی ظرف چند روز آتی جزییاتی از مصوبات شورای عالی اقتصادی