کد خبر: 13960702261956237
تاریخ انتشار: 3 مهر 96 - 17:1
با هدف ارائه امکانات کاربردی، طراحی و تجربه کاربری متفاوت انجام شد:
باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید پلتفرم آموزشی یونش، از  اول مهرماه 1396 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.
نسخه جدید یونش و رابط کاربری متفاوت

به گزارش  یونش، وبسایت این شرکت فعال در حوزه آموزش الکترونیکی از تاریخ اول مهر به روز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس unesh.com در دسترس مشتریان و علاقهمندان قرار گرفت.
در به روزرسانی تازه وبسایت یونش، بخش‌های تایم‌لاین و نظرسنجی به فهرست وبسایت اضافه و رابط کاربری جدیدی برای مخاطبان میسر شده است.
محمدحسین امیری مدیرعامل یونش با اعلام این خبر،گفت: رفع خلاهای موجود در ارتباط بین مجموعه و موسسات و مدرسان و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: ارائه امکانات کاربردی، طراحی و تجربه کاربری متفاوت از موارد اصلی این به روز رسانی است و پس این به روزرسانی به دنبال ارائه خدمات هرچه بهتر و کامل‌تر هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، رونمایی شد.

 


انتشار محتوا:اخبار رسمی
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
آخرین اخبار
پربازدید ها
دلار در اروپا نایاب شد/دلارها در حال بازگشت به آمریکا هستند گام بانک مرکزی در شفاف‌سازی بازارهای مالی فیس بوک عذرخواهی کرد روز جهانی آب؛ خلاءهای مدیریت منابع آب کشور و لزوم مشارکت ذینفعان چند درصد ایرانی‌ها کالای چینی مصرف می‌کنند؟ وزیر نیرو: همه موظف به صیانت از آب هستیم مرکز آمار: نرخ تورم دراسفندماه به 8.2 درصد رسید چند شرکت در سال ۹۶ بورسی شد؟ نرخ تورم به ۸.۲ درصد رسید/افزایش تورم مواد خوراکی و آشامیدنی پیش‌شرط‌های حمایت ازکالاهای ایرانی/فضای کسب و کار باید بهبود یابد اختصاص ۲۰۰ میلیون دلار ازصندوق توسعه ملی‌برای مناطق زلزله زده قاچاق تهدید اصلی کالای ایرانی است ۱۸تحول نظام بانکی در سال ۹۶/از موسسات غیرمجاز تا احیاءروابط بانکی هفت کالای شاهکار ایرانی در موزه ایران باستان به نمایش گذاشته شد تلفیق طرح مجلس و لایحه دولت برای ساماندهی سهام عدالت به شهرهای ناشناخته سفر کنید ایران منتظر تقاضای چین و مغولستان برای ثبت جهانی نوروز است اعمال تعرفه‌های جدید گمرکی در سال ۹۷ آغاز شد تعداد گردشگران ایرانی در روسیه 12درصد افزایش یافته است جزییات دستگیری یک ایرانی به اتهام دور زدن تحریم های آمریکا